XXX. OTDK Humán Tudományi Szekció > A Humán Tudományi Szekció díjazottjai

A Humán Tudományi Szekció díjazottjai

DRÁMA ÉS SZÍNHÁZ

1. helyezett

Szántó Viktória (KRE-BTK)

Témavezető: Kiss Gabriella egyetemi docens

Összpontszám: 78

2. helyezett

Nyisztor Miklós (PTE-BTK)

Témavezető: Kurdi Mária tanszékvezető

Összpontszám: 77

3. helyezett

Csepi Alexandra (KRE-BTK)

Témavezető: Kékesi Kun Árpád egyetemi docens

Összpontszám: 72

3. helyezett

Kürthy Ádám András (ELTE-BTK)

Témavezető: Menczel Gabriella egyetemi adjunktus

Összpontszám: 72

IRODALOMELMÉLET

1. helyezett

Smid Róbert (ELTE-BTK)

Témavezető: Laczházi Gyula egyetemi adjunktus

Összpontszám: 85

2. helyezett

Dancsecs Ildikó (ELTE-BTK)

Témavezető: Kulcsár-Szabó Zoltán egyetemi docens

Összpontszám: 84

2. helyezett

Makai Péter Kristóf (SZTE-BTK)

Témavezető: Nagy Gergely egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 84

2. helyezett

András Csaba (PTE-BTK)

Témavezető: Orbán Jolán egyetemi docens

Összpontszám: 82

3. helyezett

Forrai Katalin (PTE-BTK)

Témavezető: Hammer Erika egyetemi adjunktus

Összpontszám: 81

MAGYAR IRODALOM

Klasszikus magyar irodalom

1. helyezett

Dányi Ágnes (SZTE-BTK)

Témavezető: Kelemen Zoltán egyetemi adjunktus

Összpontszám: 84

2. helyezett

Bátori Anna (ELTE-BTK)

Témavezető: Vitekné Balogh Piroska egyetemi adjunktus

Összpontszám: 82

2. helyezett

Horváth Gábor (PTE-BTK)

Témavezető: Orbán Jolán egyetemi docens

Összpontszám: 82

3. helyezett

Nagy Beáta (PE-MFTK)

Témavezető: Kovács Gábor egyetemi adjunktus

Összpontszám: 81

Kortárs magyar irodalom I.

1. helyezett

Korpa Tamás (DE-BTK)

Témavezető: Oláh Szabolcs egyetemi docens

Összpontszám: 81

2. helyezett

Zsuppán Klaudia (PPKE-BTK)

Témavezető: Horváth Kornélia egyetemi docens

Összpontszám: 80

3. helyezett

Szarvas Melinda (ELTE-BTK)

Témavezető: Szilágyi Zsófia tudományos munkatárs

Összpontszám: 77

Kortárs magyar irodalom II.

1. helyezett

Balajthy Ágnes (DE-BTK)

Témavezető: Szirák Péter egyetemi docens

Összpontszám: 89

2. helyezett

Bucsics Katalin Beáta (ELTE-BTK)

Témavezető: Szegedy-Maszák Mihály egyetemi tanár

Összpontszám: 84

3. helyezett

Lőrentz Éva-Noémi (BBTE-BTK)

Témavezető: Selyem Zsuzsa egyetemi adjunktus

Összpontszám: 78

3. helyezett

Urbán Csilla (ELTE-BTK)

Témavezető: -

Összpontszám: 78

Modern magyar irodalom I.

1. helyezett

Tórizs Eszter (PTE-BTK)

Témavezető: Bókay Antal egyetemi tanár

Összpontszám: 79

2. helyezett

Rapcsák Balázs (ELTE-BTK)

Témavezető: Gintli Tibor egyetemi docens

Összpontszám: 78

3. helyezett

Xantus Boróka (BBTE-BTK)

Témavezető: T. Szabó Levente egyetemi adjunktus

Összpontszám: 77

Modern magyar irodalom II.

1. helyezett

Tóth-Czifra Júlia (ELTE-BTK)

Témavezető: Szegedy-Maszák Mihály egyetemi tanár

Összpontszám: 83

2. helyezett

Ferenczy Zsófia (PTE-BTK)

Témavezető: Orbán Jolán egyetemi docens

Összpontszám: 82

3. helyezett

Benyhe Bernát (PPKE-BTK)

Témavezető: Finta Gábor egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 77

Régi magyar irodalom

1. helyezett

Hajtman Kornél (PPKE-BTK)

Témavezető: Maczák Ibolya tudományos munkatárs

Összpontszám: 85

2. helyezett

Bán Izabella (PPKE-BTK)

Témavezető: Nagy László egyetemi tanár

Összpontszám: 81

2. helyezett

Túri Tamás (SZTE-BTK)

Témavezető: Balázs Mihály egyetemi tanár

Összpontszám: 81

3. helyezett

Deák Zsuzsánna (BBTE-BTK)

Témavezetők: Gábor Csilla egyetemi tanár,

Korondi Ágnes óraadó doktoranda

Összpontszám: 80

MODERN NYELVEK IRODALMA

Angol nyelvű költészet és próza

1. helyezett

Gendur Aliz (EKF-BTK)

Témavezető: Reichmann Angelika főiskolai docens

Összpontszám: 84

2. helyezett

Molnár András (KJF)

Témavezető: Kodó Krisztina főiskolai tanár

Összpontszám: 73

Angol nyelvű próza

2. helyezett

Gyöngyösi Nikolett (SZTE-BTK)

Témavezető: Kérchy Anna egyetemi adjunktus

Összpontszám: 76

3. helyezett

Szabadi István (DE-BTK)

Témavezető: Bényei Tamás egyetemi tanár

Összpontszám: 74

3. helyezett

Szilágyi Gusztáv (DE-BTK)

Témavezető: Bényei Tamás egyetemi tanár

Összpontszám: 72

Francia/frankofón irodalom

1. helyezett

Szabó Marcell (ELTE-BTK)

Témavezető: Tóth Réka főiskolai docens

Összpontszám: 75

2. helyezett

Bandura Gabriella (SZTE-BTK)

Témavezető: Gyimesi Timea egyetemi docens

Összpontszám: 75

2. helyezett

Salamon Orsolya Zsófia (SZTE-BTK)

Témavezető: Kovács Ilona egyetemi docens

Összpontszám: 75

Német irodalom

1. helyezett

Veczánné Debróczki Edit (DE-BTK)

Témavezető: Pabis Eszter egyetemi adjunktus

Összpontszám: 87

2. helyezett

Alpár Flóra (PPKE-BTK)

Témavezető: Lindner Henriett egyetemi adjunktus

Összpontszám: 84

2. helyezett

Surinás Olga (SZTE-BTK)

Témavezető: Hárs Endre egyetemi docens

Összpontszám: 84

3. helyezett

Lukács Anna Angyalka (SZTE-BTK)

Témavezető: Katona Tünde egyetemi docens

Összpontszám: 81

A GUG különdíját nyerte:

Sudár Balázs (PPKE-BTK)

Témavezető: Jónácsik László egyetemi docens

Olasz és spanyol irodalom

1. helyezett

Báder Petra (ELTE-BTK)

Témavezető: Gerse Mária egyetemi docens

Összpontszám: 82

2. helyezett

Czecze Gabriella (ELTE-BTK)

Témavezető: Menczel Gabriella egyetemi adjunktus

Összpontszám: 77

3. helyezett

Berényi Márk (ELTE-BTK)

Témavezető: Nagy József tudományos munkatárs

Összpontszám: 75

Orosz irodalom

1. helyezett

Tempfli Péter (ELTE-BTK)

Témavezető: Kroó Katalin egyetemi docens

Összpontszám: 86

2. helyezett

Tarjányi Péter (ELTE-BTK)

Témavezető: Kroó Katalin egyetemi docens

Összpontszám: 84

3. helyezett

Zoltán Dominika (ELTE-BTK)

Témavezető: Kroó Katalin egyetemi docens

Összpontszám: 81

MODERN NYELVEK KULTÚRÁJA

1. helyezett

Jankó Anna (PPKE-BTK)

Témavezető: Bognár Zsuza egyetemi docens

Összpontszám: 76

2. helyezett

Bagdács Zsuzsa (SZTE-BTK)

Témavezető: Sujtó László egyetemi adjunktus

Összpontszám: 75

2. helyezett

Hegyi Szilvia (SZTE-BTK)

Témavezető: Pál József egyetemi tanár

Összpontszám: 75

2. helyezett

Takács Attila (EKF-BTK)

Témavezető: Szathmári Judit főiskolai docens

Összpontszám: 75

3. helyezett

Pajti Andrea (SZTE-BTK)

Témavezető: Zentainé Kollár Andrea egyetemi docens

Összpontszám: 74

MŰVÉSZETTÖRTÉNET

1. helyezett

Pál Emese (BBTE-TFK)

Témavezető: Kovács Zsolt egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 85

2. helyezett

Kusler Ágnes (ELTE-BTK)

Témavezető: Endrődi Gábor egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 83

3. helyezett

D'Albini Zsuzsanna (PPKE-BTK)

Témavezető: Kovács Imre egyetemi docens

Összpontszám: 80

3. helyezett

Ilkó Krisztina (ELTE-BTK)

Témavezető: Prokopp Mária professor emerita

Összpontszám: 80

3. helyezett

Szeredi Merse Pál (ELTE-BTK)

Témavezető: Passuth Krisztina professor emerita

Összpontszám: 80

NÉPRAJZ

Néprajz I. - Folklór

1. helyezett

Ilyefalvi Emese (ELTE-BTK)

Témavezetők: Bárth Dániel egyetemi adjunktus,

Mohay Tamás egyetemi docens,

Keszeg Vilmos egyetemi tanár

Összpontszám: 84

2. helyezett

Kalina Veronika (ELTE-BTK)

Témavezető: Verebélyi Kincső egyetemi tanár

Összpontszám: 80

3. helyezett

Szőnyi Vivien (SZTE-BTK)

Témavezető: Varga Sándor egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 78

Néprajz II. - Anyagi kultúra, társadalom

1. helyezett

Daniel Rita (BBTE-TFK)

Témavezető: Szabó Á. Töhötöm egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 82

2. helyezett

Morvay Judit (ELTE-BTK)

Témavezető: Vincze Kata Zsófia egyetemi adjunktus

Összpontszám: 80

3. helyezett

Ferki Julianna (DE-BTK)

Témavezető: Lovas Kiss Antal egyetemi docens

Összpontszám: 77

NYELVTUDOMÁNY

Alkalmazott nyelvészet

1. helyezett

Scheuring Flóra (ELTE-BTK)

Témavezető: Antalné Szabó Ágnes egyetemi docens

Összpontszám: 89

2. helyezett

Petykó Márton (ELTE-BTK)

Témavezető: Bodó Csanád egyetemi adjunktus

Összpontszám: 86

2. helyezett

Pintér Petra Orsolya (SZTE-BTK)

Témavezető: Bukta Katalin egyetemi adjunktus

Összpontszám: 85

3. helyezett

Verécze Viktória (DE-BTK)

Témavezető: Fehér Krisztina egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 80

A SZAK Kiadó különdíjait nyerték:

Petykó Márton (ELTE-BTK)

Pintér Petra Orsolya (SZTE-BTK)

Verécze Viktória (DE-BTK)

Dialektológia és névtan

1. helyezett

Kovács Helga (DE-BTK)

Témavezető: Reszegi Katalin egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 83

2. helyezett

Kiss Ágnes (EKF-BTK)

Témavezető: Bíró Ferenc főiskolai tanár

Összpontszám: 79

3. helyezett

Haindrich Helga (BBTE-BTK)

Témavezető: Csomortáni Magdolna adjunktus

Összpontszám: 75

Elméleti és leíró nyelvészet

1. helyezett

Pintér Lilla (PPKE-BTK)

Témavezető: É. Kiss Katalin egyetemi tanár

Összpontszám: 82

2. helyezett

Gerőcs Mátyás (PPKE-BTK)

Témavezető: É. Kiss Katalin egyetemi tanár

Összpontszám: 80

3. helyezett

Lődár Erika (DE-BTK)

Témavezető: Rákosi György egyetemi adjunktus

Összpontszám: 79

Az MTA Nyelvtudományi Intézetének különdíját nyerte:

Wohlmuth Kata (PTE-BTK)

Témavezető: Viszket Anita egyetemi adjunktus

Fordítástudomány és kontrasztív nyelvészet

1. helyezett

Pusztai Tímea (ELTE-BTK)

Témavezető: Balázs-Piri Péter Egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 83

2. helyezett

Kovács Enikő (DE-BTK)

Témavezető: Rákosi György egyetemi adjunktus

Összpontszám: 83

3. helyezett

Csanálosi Roland (EKF-BTK)

Témavezető: Vermes Albert főiskolai docens

Összpontszám: 82

A SZAK Kiadó különdíjait nyerték:

Gangl Andrea (NYME-BTK)

Témavezető: Balaskó Mária egyetemi docens

Honti Enikő (ME-BTK)

Témavezető: Dobos Csilla egyetemi docens

Csanálosi Roland (EKF-BTK)

Német nyelvészet

1. helyezett

Kovács Kornél (SZTE-BTK)

Témavezető: Scheibl György egyetemi docens

Összpontszám: 83

2. helyezett

Majoros Krisztián (DE-BTK)

Témavezető: Csatár Péter egyetemi adjunktus

Összpontszám: 82

Az SZTE Nyelvtudományi Doktori Iskolájának különdíját nyerte:

Illés Éva (SZTE-BTK)

Témavezető: Bassola Péter egyetemi tanár

Nyelvtörténet és finnugrisztika

1. helyezett

Horváth Ildikó (SZTE-BTK)

Témavezető: Sipőcz Katalin egyetemi docens

Összpontszám: 86

2. helyezett

Katona Csilla (DE-BTK)

Témavezető: Tóth Valéria egyetemi docens

Összpontszám: 82

2. helyezett

Kocsis Réka (ELTE-BTK)

Témavezető: Friedrichné Haader Lea egyetemi docens

Összpontszám: 82

Az MTA Nyelvtudományi Intézetének különdíját nyerte:

Tóth Anikó Nikolett (DE-BTK)

Témavezető: Maticsák Sándor egyetemi docens

Nyelvtudomány - Romanisztika

1. helyezett

Huszthy Bálint (PPKE-BTK)

Témavezető: Domkos György egyetemi docens

Összpontszám: 85

2. helyezett

Balogh Emese (PPKE-BTK)

Témavezető: Bors Edit egyetemi docens

Összpontszám: 78

2. helyezett

Lukovics Alexandra (DE-BTK)

Témavezető: dr. Skutta Franciska egyetemi adjunktus

Összpontszám: 78

Az SZTE Nyelvtudományi Doktori Iskolájának különdíját nyerte:

Kasza Attila (PPKE-BTK)

Témavezető: Náray-Szabó Márton egyetemi adjunktus

Pszicholinvisztika, kognitív nyelvészet, beszédkutatás

1. helyezett

Varga Mónika (ELTE-BTK)

Témavezető: Tátrai Szilárd egyetemi adjunktus

Összpontszám: 80

2. helyezett

Petykó Márton (ELTE-BTK)

Témavezető: Bóna Judit egyetemi adjunktus

Összpontszám: 77

Az MTA Nyelvtudományi Intézetének különdíját nyerte:

Evellei Kata (ELTE-BTK)

Témavezető: Gósy Mária egyetemi tanár

Stilisztika és retorika

1. helyezett

Barna László (ME-BTK)

Témavezető: Horváth Katalin egyetemi docens

Összpontszám: 80

2. helyezett

Asztalos Anikó (EKF-BTK)

Témavezető: Pintér Miklósné Eőry Vilma főiskolai tanár

Összpontszám: 76

Szociolingvisztika

1. helyezett

Németh Luca Anna (ELTE-BTK)

Témavezető: Veszelszki Ágnes egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 80

2. helyezett

Heltai Borbála Éva (ELTE-BTK)

Témavezető: Bartha Csilla egyetemi docens

Összpontszám: 77

3. helyezett

Sándor Rita (SZTE-BTK)

Témavezető: Schirm Anita egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 76

Az SZTE Nyelvtudományi Doktori Iskolájának különdíját nyerte:

Szendi Tünde (ELTE-BTK)

Témavezető: Bartha Csilla egyetemi docens

ÓKORTUDOMÁNY - KLASSZIKA-FILOLÓGIA

Klasszika-filológia

1. helyezett

Mihálykó Ágnes (ELTE-BTK)

Témavezető: Horváth László egyetemi docens

Összpontszám: 87

2. helyezett

Rung Ádám (ELTE-BTK)

Témavezetők: Adamik Béla egyetemi docens,

Ferenczi Attila egyetemi docens

Összpontszám: 86

3. helyezett

Keppel Dániel (SZTE-BTK)

Témavezető: Nagyillés János egyetemi docens

Összpontszám: 82

3. helyezett

Hajdú Attila (SZTE-BTK)

Témavezető: Nagyillés János egyetemi docens

Összpontszám: 79

A PSAT különdíját nyerte:

Mihálykó Ágnes (ELTE-BTK)

Ókortörténet

1. helyezett

Földi Zsombor (ELTE-BTK)

Témavezető: Kalla Gábor egyetemi docens

Összpontszám: 90

2. helyezett

Szabó Ernő (PTE-BTK)

Témavezető: Szabó Ádám egytemi adjunktus

Összpontszám: 83

Eger Megyei Jogú Város különdíját nyerte:

Tóth László (SZTE-BTK)

Témavezető: Hoffmann Zsuzsanna egyetemi docens

ORIENTALISZTIKA

Orientalisztika I.

1. helyezett

Ótott-Kovács Eszter (SZTE-BTK)

Témavezető: Kincses Nagy Éva egyetemi adjunktus

Összpontszám: 81

2. helyezett

Mércz András (PPKE-BTK)

Témavezető: Major Balázs egyetemi adjunktus

Összpontszám: 78

3. helyezett

Sági Attila (KRE-BTK)

Témavezető: Máté Zoltán egyetemi adjunktus

Összpontszám: 77

Orientalisztika II.

1. helyezett

Lánczky István (PPKE-BTK)

Témavezető: Maróth Miklós egyetemi tanár

Összpontszám: 83

2. helyezett

Kiss Mónika (ELTE-BTK)

Témavezető: Yamaji Masanori egyetemi docens

Összpontszám: 83

2. helyezett

Hajnal Krisztina (KRE-BTK)

Témavezető: Gergely Attila egyetemi adjunktus

Összpontszám: 82

3. helyezett

Csendom Andrea (ELTE-BTK)

Témavezető: Mecsi Beatrix egyetemi adjunktus

Összpontszám: 78

ÖSSZEHASONLÍTÓ IRODALOMTUDOMÁNY

1. helyezett

Kántás Balázs (ELTE-BTK)

Témavezető: Kulcsár-Szabó Zoltán egyetemi docens

Összpontszám: 82

2. helyezett

Nagy Fruzsina (SZTE-BTK)

Témavezetők: Fogarasi György egyetemi docens,

Tóth Ákos tudományos segédmunkatárs

Összpontszám: 80

2. helyezett

Pápay Szandra (PE-MFTK)

Témavezető: Horváth Géza egyetemi docens

Összpontszám: 80

3. helyezett

Éles Árpád (SZTE-BTK)

Témavezető: Fried István professor emeritus

Összpontszám: 79

3. helyezett

Herczeg Sára (SZTE-BTK)

Témavezető: Fogarasi György egyetemi docens

Összpontszám: 79

RÉGÉSZET

1. helyezett

Király Ágnes (ELTE-BTK)

Témavezetők: V. Szabó Gábor egyetemi adjunktus,

Kalla Gábor egyetemi docens

Összpontszám: 90

2. helyezett

Novotnik Ádám (ELTE-BTK)

Témavezető: Vida Tivadar egyetemi docens

Összpontszám: 84

2. helyezett

Oláh Dóra (ELTE-BTK)

Témavezetők: Kalla Gábor egyetemi docens,

Szabó Miklós egyetemi tanár

Összpontszám: 83

3. helyezett

Varga Emese (ELTE-BTK)

Témavezető: Feld István egyetemi docens

Összpontszám: 82

A Heves Megyei Önkormányzat különdíját nyerte:

Király Ágnes (ELTE-BTK)

TÖRTÉNETTUDOMÁNY

19. századi magyar történelem I.

1. helyezett

Boa Krisztina (ELTE-BTK)

Témavezető: Kósa László egyetemi tanár

Összpontszám: 87

2. helyezett

Kovács Mihály István (PPKE-BTK)

Témavezető: Armando Nuzzo egyetemi docens

Összpontszám: 81

3. helyezett

Hegedűs István (EKF-BTK)

Témavezető: Pap József egyetemi docens

Összpontszám: 78

19. századi magyar történelem II.

1. helyezett

Kohut Sára (DE-BTK)

Témavezető: Velkey Ferenc egyetemi docens

Összpontszám: 85

2. helyezett

Kovácsik Antal (ELTE-BTK)

Témavezető: Csorba László egyetemi docens

Összpontszám: 83

3. helyezett

Kedves Júlia (ELTE-BTK)

Témavezető: Czoch Gábor egyetemi adjunktus

Összpontszám: 76

1945 utáni magyar történelem

1. helyezett

Hornyák Máté János (ME-BTK)

Témavezető: Ö. Kovács József egyetemi docens

Összpontszám: 80

2. helyezett

Huhák Heléna (ELTE-BTK)

Témavezető: Sipos Balázs egyetemi adjunktus

Összpontszám: 78

3. helyezett

Móricz János (ELTE-BTK)

Témavezető: Sonkoly Gábor egyetemi docens

Összpontszám: 76

3. helyezett

Turán István (SZTE-BTK)

Témavezető: Bencsik Péter tudományos munkatárs

Összpontszám: 74

20. századi egyetemes történelem

1. helyezett

Gergely Marianna (PTE-BTK)

Témavezető: Rab Virág egyetemi adjunktus

Összpontszám: 88

2. helyezett

Gulyás László (SZTE-BTK)

Témavezető: Ferwagner Ákos egyetemi adjunktus

Összpontszám: 82

3. helyezett

Krizmanics Réka (ELTE-BTK)

Témavezető: Maruzsa Zoltán egyetemi adjunktus

Összpontszám: 80

Két világháború közötti magyar történelem I.

1. helyezett

Várkonyi Péter (EKF-BTK)

Témavezető: Pap József egyetemi docens

Összpontszám: 87

2. helyezett

László Gábor (ELTE-BTK)

Témavezető: Kósa László egyetemi tanár

Összpontszám: 84

3. helyezett

Fodor János (BBTE-TFK)

Témavezető: Lönhárt Tamás egyetemi adjunktus

Összpontszám: 79

3. helyezett

Nagy Péter (ELTE-BTK)

Témavezető: Kövér György egyetemi tanár

Összpontszám: 79

Az EKF Történelemtudományi Doktori Iskolájának különdíját nyerte:

Várkonyi Péter (EKF-BTK)

Két világháború közötti magyar történelem II.

1. helyezett

Nánay Mihály (ELTE-BTK)

Témavezető: Kardos József professor emeritus

Összpontszám: 85

2. helyezett

Dobos Nóra (DE-BTK)

Témavezető: Püski Levente egyetemi docens

Összpontszám: 81

3. helyezett

Kirmer Anna (PTE-BTK)

Témavezető: Rab Virág egyetemi adjunktus

Összpontszám: 75

Koraújkori- és újkori egyetemes történelem

1. helyezett

Tamás Renáta (PTE-BTK)

Témavezető: Sashalmi Endre egyetemi docens

Összpontszám: 84

2. helyezett

Szabó Tibor (DE-BTK)

Témavezető: Bárány Attila egyetemi docens

Összpontszám: 80

Koraújkori magyar történelem I.

1. helyezett

Arató György (ELTE-BTK)

Témavezető: Molnár Antal egyetemi docens

Összpontszám: 90

2. helyezett

Póka Ágnes (ELTE-BTK)

Témavezető: Oborni Teréz egyetemi docens

Összpontszám: 85

3. helyezett

Brandl Gergely (SZTE-BTK)

Témavezető: Bagi Zoltán főlevéltáros

Összpontszám: 84

A Magyar Történelmi Társulat különdíját nyerte:

Arató György (ELTE-BTK)

Koraújkori magyar történelem II.

1. helyezett

Kökényesi Zsolt (ELTE-BTK)

Témavezető: Poór János egyetemi tanár

Összpontszám: 87

2. helyezett

Nagy János (ELTE-BTK)

Témavezető: Szijártó István egyetemi docens

Összpontszám: 78

3. helyezett

Semmel Tünde Zsuzsanna (KRE-BTK)

Témavezetők: G. Etényi Nóra egyetemi adjunktus,

Csoma Zsigmond egyetemi tanár

Összpontszám: 71

Az EKF Történelemtudományi Doktori Iskolájának különdíját nyerte:

Marton Gellért Ernő (SZTE-BTK)

Témavezető: Varga Beáta egyetemi docens

Középkori egyetemes történelem

1. helyezett

Maléth Ágnes (SZTE-BTK)

Témavezető: Szántó Richárd egyetemi docens

Összpontszám: 86

2. helyezett

Kálmán Dániel (ELTE-BTK)

Témavezető: Nagy Balázs egyetemi docens

Összpontszám: 77

3. helyezett

Bácsatyai Dániel (PPKE-BTK)

Témavezető: Szovák Kornél egyetemi docens

Összpontszám: 76

3. helyezett

Gilányi Magdolna (PPKE-BTK)

Témavezető: Kóta Péter egyetemi docens

Összpontszám: 76

Középkori magyar történelem

1. helyezett

Ternovácz Bálint (ELTE-BTK)

Témavezető: Körmendi Tamás egyetemi adjunktus

Összpontszám: 89

2. helyezett

Győrfy Eszter (PTE-BTK)

Témavezető: Kiss Gergely egyetemi adjunktus

Összpontszám: 88

3. helyezett

Árvai Tünde (PTE-BTK)

Témavezető: Fedeles Tamás egyetemi adjunktus

Összpontszám: 85

3. helyezett

Gál Judit (ELTE-BTK)

Témavezető: Csaplár-Degovics Krisztián egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 79

3. helyezett

Kádas István (ELTE-BTK)

Témavezető: Draskóczy István egyetemi docens

Összpontszám: 80

VIZUÁLIS KULTÚRA

1. helyezett

Csönge Tamás (PTE-BTK)

Témavezető: Kiss Gábor Zoltán egyetemi tanársegéd

Összpontszám: 82 Vizuális kultúra

2. helyezett

Mezei Sarolta (DE-BTK)

Témavezetők: Bényei Tamás egyetemi tanár,

Kalmár György egyetemi adjunktus

Összpontszám: 79

XXX. Jubileumi OTDK Humán Tudományi Szekció humanotdk@ektf.hu